Naprawa obiektywu nikon 18-85


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-09-06 16:29:54
naprawa_obiektywu_nikon_16_85
W naszym nikon, serwis warszawa aparatów fotograficznych naprawiamy obiektyw nikkor 18-85 który jest dość bezawaryjny. Najczęściej ulega uszkodzeniu po upadku lub zawilgoceniu, zalaniu. Serwis Nikon Łódź - działamy wysyłkowo, wszystkie obiektywy naprawiamy w Gliwicach bez zbędnego szukania części na własną rękę. Koszty naprawy ustalamy po rozkręceniu obiektywu, Serwis Nikon Katowice. Na terenie naszej firmy można pozostawić sprzęt lub wysłać z Serwis Nikon Wrocław. Wszystkich klientów traktujemy równo, nie ma u nas przesunięć czasu naprawy obiektywu nikkor 18-85. Po rozpoczęciu naprawy zawsze podajemy przewidywany czas realizacji zlecenia serwisowego. Serwis Nikon Warszawa opinie my się zajmujemy tylko naprawą a nie podbijaniem swoich opinii :) Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firm fotograficznych z uszkodzony obiektyw nikon naprawa, serwis aparatów rybnik.
Serwis Nikon Warszawa
Wysyłka nikon do serwisu w gliwicach kurierem nie jest droga w porównaniu do oddania obiektywu do autoryzowanego serwisu który potrafi na naprawie zarobić krocie.

Uszkodzone mocowanie obiektywu nikon, nikkor 18-105mm


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-09-06 11:45:58

Po upadku obiektywu nikon razem z aparatem fotograficznym nikon często wyłamuje się plastikowe mocowanie obiektywu Nikkor 18-105mm.

wymiana bagnetu nikkor
Wymienione mocowanie bagnetu na nowe
W naszym serwisie aparatów fotograficznych który mieści się na terenie śląska w Gliwicach można naprawić tą usterkę. Części do wykonania naprawy mamy na stanie magazynowym co znacznie przyśpiesza czas naprawy do okolo 2-4 dni roboczych. Inne narażone na usterki po upadku obiektywy nikon 18 – 55mm a także obiektyw nikkor 18-135mm. Wszystkie te obiektywy wyposażone są w plastikowy pierścien który po upadku pęka ( odrywają się plastikowe listki ). Swojego rodzaju jest to zabezpieczenie obiektywu ( korpusu i szkieł ) przed uszkodzeniem a także aparatu fotograficznego nikon.

uszkodzony bagnet obiektywu nikon
Pęknięte mocowanie obiektywu nikon

Uszkodzenie mocowania obiektywu nikon jest to częsta przypadłość z uwagi, że wystarczy uderzyć obiektywem o jakiś stały element to obiektyw nikon nam odpadnie. Wykonujemy naprawy wysyłkowe z terenu Polski a także z zagranicy. Po prawidłowym zamocowaniu nowego bagnetu wszystkie funkcje wracają do stanu przed usterką chyba, że w obiektywie uszkodziło się coś dodatkowo. Wszystkie paczki odsyłane są za pobraniem, płatne przy odbiorze. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego na umówienie się na wizytę.

Naprawa obiektywu nikon, uszkodzona przysłona obiektywu canon


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-01-19 16:04:13

Jeden z ważniejszych elementów każdego obiektywu jest przysłona lub przesłona ( jak komu lepiej ) umieszczona w obiektywie. Jej niezawodność pracy zapewnia mam idealne zdjęcia w każdych warunkach.

naprawa obiektywu nikon
Naprawa przysłony obiektywu nikon

Uszkodzić przysłonę obiektywie NIKKOR możemy bardzo łatwo, wystarczy podczas zmiany liczby przysłon lekko uderzyć obiektyw i to już może spowodować rozsypanie się przysłony w obiektywie SIGMA.

Naprawa uszkodzonego obiektywu canon jest dosyć skomplikowana ze względu, że w większości „luster” potrzeba zdemontować prawie wszystkie soczewki obiektywu, trzeba zachować wyjątkową czystość pomieszczenia serwisowego. Czas potrzebny do serwisowej wymiany przysłony w uszkodzonym obiektywie fotograficznym nikon bez stabilizacji to około 4 – 6 godzin przy demontażu całego obiektywu i złożeniu go z zachowaniem norm czystości, bezpieczeństwa i estetyki pracy zakładu serwisowego obiektywów Sony.

Następnym czynnikiem który wpływa na zużycie się przysłony jest zużycie listków przysłony obiektywu, które się z używają po przepracowaniu ( zrobieniu ) kilkunastu tysięcy zdjęć. Przysłona fotograficzna zaczyna się nie domykać, domyka się za każdym razem inaczej co jest bardzo niekorzystne przy robieniu animacji filmowej z wykorzystaniem aparatu cyfrowego lubi obiektywu z aparatu cyfrowego. Takie uszkodzenie obiektywu sigma powoduje „miganie” animacji, zdjęcia są albo lekko prześwietlona albo nie doświetlone co po złożeniu filmu widać. W takim przypadku profesjonaliści stosują przysłony ustawiane manualnie często spotykane w obiektywach NIKKOR. Chcesz mieć pewność, że Twój obiektyw fotograficzny zostanie naprawiony, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu aparatów fotograficznych. Nasz serwis cyfrowych lustrzanek prowadzi naprawy profesjonalnego sprzętu fotograficznego bo wiemy jak ważny jest czas naprawy obiektywu dla naszego Klienta.


naprawa obiektywu nikon wroclaw
Naprawa obiektywu nikon warszawa

Uważasz, że nasz serwis jest za daleko prowadzimy szybkie naprawy wysyłkowe. Współpracujemy z serwisami z Wielkiej Brytanii i Niemiec co nam daje duże wsparcie w części serwisowe. Serwis obiektywów fotograficznych Gliwice, naprawa obiektywów Gliwice, Zabrze, serwis obiektywów fotograficznych Katowice. Znajdujesz się z okolicy do 50 Km Bytom, Sosnowiec, Tychy, Opole, Chorzów, Katowice, Strzelce Opolskie, Częstochowa,  Ruda Śląska, Lubin, Gliwice, Zabrze, Rybnik zapraszamy osobiście ze swoim uszkodzonym obiektywem fotograficznym. Jeśli nie opłaca Ci się do nas jechać albo wolisz wysłać uszkodzony aparat fotograficzny CANON za pośrednictwem firm kurierskich / poczty polskiej to już dużo klientów nam zaufało Polski (Przemyśl, Wałbrzych, Zielona Góra, Gdańsk, Koszalin, Kalisz, Legnica ,Gdynia, Szczecin, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Płock,)Włocławek, Rzeszów, Giżycko, Lublin, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Olsztyn, Bielsko-Biała, Łódź, Tarnów, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Poznań, Warszawa, Kielce, Wrocław, Kraków, Łódź,
Nasza oferta jest skierowana na Twoje wymagania serwisowe.
Na usługę naprawy, montażu dajemy gwarancje !!