Naprawa wyświetlacza w aparacie fotograficznym


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-01-13 17:35:50

Najczęstszą usterką aparatu fotograficznego jest uszkodzenie wyświetlacza. Wiele osób robi błąd nosząc aparat fotograficzny bez pokrowca co powoduje znaczne narażenie wyświetlacza LCD na różnego rodzaje uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej wyświetlacz ulega porysowaniu przedniej folii co powoduje nieczytelność zrobionych zdjęć. Po zakupie nowego aparatu cyfrowego rzadko sprzedawca proponuje zakup folii ochronnej na wyświetlacz ze względu na to aby autoryzowany serwis aparatów fotograficznych mógł później zarobić pieniądze na wymianie wyświetlacza. Cena takiej usługi naprawy wyświetlacza wacha się od 100 nawet do 400zł wszystko zależy od modelu, czy wyświetlacz w aparacie fotograficznym jest dotykowy, jaki jest producent cyfrówki:
- wymiana wyświetlacza w aparacie fotograficznym SONY
- naprawa wyświetlacza w aparatach FUJI
- diagnostyka uszkodzeń cyfrówek Panasonic
- usługa regeneracji porysowanego monitora w aparacie fotograficznym Casio, Kodak, Fuji,
- folie ochronne na wyświetlacz aparatu fotograficznego Canon Eos 50D

Firma A-Core zajmuje się miedzy innymi szybkimi naprawami aparatów fotograficznych, serwisem lustrzanek cyfrowych CANON, pogwarancyjnymi naprawami aparatów fotograficznych NIKON i obiektywów NIKKOR w Gliwicach. Nie autoryzowany serwis obiektywów do aparatów fotograficznych mieści się na Śląsku w okolicach ( Zabrze, Bytom, Tychy, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Opole, Strzelce Opolskie ).
Oferujemy również naprawy wysyłkowe wszystkich marek aparatów fotograficznych cyfrowych ( SONY ALPHA, KODAK, SAMSUNG serwis aparatu fotograficznego.

Naprawa aparatu cyfrowego


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-09-08 05:37:56

Z rozwojem profesjonalnej fotografii cyfrowej rozwija się fotografia cyfrowa dostępna w niższym segmencie cenowym. Zastosowana technologia w zwykłych „kompaktach” nie odbiega od profesjonalnych lustrzanek. Najczęściej stosuje się te same serie procesorów tylko trochę mniej wydajne. Kompaktowy aparat cyfrowy jest bardziej narażony na usterki ze względu na miniaturyzacje. Jako serwis aparatów fotograficznych najczęściej spotykamy się z uszkodzeniami aparatów fotograficznych typu:

naprawa aparatu fotograficznego serwis
serwis aparatów fotograficznych gliwice

- zabrudzenie obiektywu piaskiem, pyłem lub innym czynnikiem, który blokuje wysuwanie obiektywu

- zalanie aparatu wodą, winem, alkoholem lub innym płynem

- uszkodzeniem elektroniki spowodowane wadami ukrytymi ( np. zimne luty )

- uszkodzenie wyświetlacza, zbicie wyświetlacza, zalanie wyświetlacza.

Wszystkie te usterki są do usunięcia u nas w serwisie aparatów fotograficznych w Gliwicach. Prowadzimy wysyłkowy serwis cyfrowy aparatów z Polski, Niemiec i Anglii. Na stanie posiadamy większość części do naprawy aparatów fotograficznych Samsung, Sony, Fuji, Panasonic, Canon, Casio, Kodak i inne.

Nasza firma od długiego czasu naprawia aparaty fotograficzne jako serwis podwykonawca innych mniejszych serwisów aparatów na terenie całego kraju ( Warszawa, Kraków, Gdynia, Szczecin, Rzeszów, Zabrze, Mysłowice, Katowice )

Naprawa aparatów sony, serwis aparatów fotograficznych, serwis foto, serwis aparatów Samsung, naprawa aparatów Fuji, naprawa cyfrowego aparatu Panasonic, szybkie naprawy cyfrowych aparatów Śląsk, naprawa aparatów Warszawa, serwis aparatów fotograficznych Kraków, naprawa cyfrowych aparatów fotograficznych Katowice, serwis aparatów fotograficznych Gliwice.