Naprawa wyświetlacza w aparacie fotograficznym


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-01-13 17:35:50
Utworzono: poniedziałek, 13, styczeń 2020 17:35

Najczęstszą usterką aparatu fotograficznego jest uszkodzenie wyświetlacza. Wiele osób robi błąd nosząc aparat fotograficzny bez pokrowca co powoduje znaczne narażenie wyświetlacza LCD na różnego rodzaje uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej wyświetlacz ulega porysowaniu przedniej folii co powoduje nieczytelność zrobionych zdjęć. Po zakupie nowego aparatu cyfrowego rzadko sprzedawca proponuje zakup folii ochronnej na wyświetlacz ze względu na to aby autoryzowany serwis aparatów fotograficznych mógł później zarobić pieniądze na wymianie wyświetlacza. Cena takiej usługi naprawy wyświetlacza wacha się od 100 nawet do 400zł wszystko zależy od modelu, czy wyświetlacz w aparacie fotograficznym jest dotykowy, jaki jest producent cyfrówki:
- wymiana wyświetlacza w aparacie fotograficznym SONY
- naprawa wyświetlacza w aparatach FUJI
- diagnostyka uszkodzeń cyfrówek Panasonic
- usługa regeneracji porysowanego monitora w aparacie fotograficznym Casio, Kodak, Fuji,
- folie ochronne na wyświetlacz aparatu fotograficznego Canon Eos 50D

Firma A-Core zajmuje się miedzy innymi szybkimi naprawami aparatów fotograficznych, serwisem lustrzanek cyfrowych CANON, pogwarancyjnymi naprawami aparatów fotograficznych NIKON i obiektywów NIKKOR w Gliwicach. Nie autoryzowany serwis obiektywów do aparatów fotograficznych mieści się na Śląsku w okolicach ( Zabrze, Bytom, Tychy, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Opole, Strzelce Opolskie ).
Oferujemy również naprawy wysyłkowe wszystkich marek aparatów fotograficznych cyfrowych ( SONY ALPHA, KODAK, SAMSUNG serwis aparatu fotograficznego.