Naprawa aparatu fotograficznego sony A7 - kraków, wrocław, gliwice


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-09-06 11:45:41
serwis aparatu fotograficznego sony
Naprawa aparatu fotograficznego sony gliwice

Serwis aparatów fotograficznych sony. Najczęściej spotykane usterki to uszkodzenie elektroniki w aparacie sony alpha A7. W naszej firmie naprawiamy większość usterek przez znalezienie uszkodzenia w elektronice, na płycie głównej aparatu i wymieniamy dany uszkodzony element bez naciągania klienta na wymianę całego podzespołu. Na przykład:

płyta główna do aparatu potrafi kosztować 2 000 zł a naprawa takiej płyty głównej może wyjść 300 – 600zł wszystko zależne co się uszkodziło. Przy jednej i drugiej naprawie klient otrzymuje gwarancję na konkretną usługę naprawa aparatu fotograficznego sony a6000. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne lustrzanek cyfrowych ze względu na brak autoryzacji sony.

Pojawiającą się usterką w modelu sony alfa A200 jest uszkodzenie silnika poruszającego migawką która dopuszcza światło do matrycy. „Błąd aparatu” - widząc taki komunikat ciężko stwierdzić co się uszkodziło bez odpowiednich narzędzi diagnostycznych. Nasz serwis mieści się w Gliwicach ale działamy wysyłkowo z różnych miast w Polsce – serwis sony wrocław, naprawa aparatów sony kraków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.