Uszkodzone mocowanie obiektywu nikon, nikkor 18-105mm


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-09-06 11:45:58
Utworzono: niedziela, 29, marzec 2020 11:55

Po upadku obiektywu nikon razem z aparatem fotograficznym nikon często wyłamuje się plastikowe mocowanie obiektywu Nikkor 18-105mm.

wymiana bagnetu nikkor
Wymienione mocowanie bagnetu na nowe
W naszym serwisie aparatów fotograficznych który mieści się na terenie śląska w Gliwicach można naprawić tą usterkę. Części do wykonania naprawy mamy na stanie magazynowym co znacznie przyśpiesza czas naprawy do okolo 2-4 dni roboczych. Inne narażone na usterki po upadku obiektywy nikon 18 – 55mm a także obiektyw nikkor 18-135mm. Wszystkie te obiektywy wyposażone są w plastikowy pierścien który po upadku pęka ( odrywają się plastikowe listki ). Swojego rodzaju jest to zabezpieczenie obiektywu ( korpusu i szkieł ) przed uszkodzeniem a także aparatu fotograficznego nikon.

uszkodzony bagnet obiektywu nikon
Pęknięte mocowanie obiektywu nikon

Uszkodzenie mocowania obiektywu nikon jest to częsta przypadłość z uwagi, że wystarczy uderzyć obiektywem o jakiś stały element to obiektyw nikon nam odpadnie. Wykonujemy naprawy wysyłkowe z terenu Polski a także z zagranicy. Po prawidłowym zamocowaniu nowego bagnetu wszystkie funkcje wracają do stanu przed usterką chyba, że w obiektywie uszkodziło się coś dodatkowo. Wszystkie paczki odsyłane są za pobraniem, płatne przy odbiorze. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego na umówienie się na wizytę.