Naprawa obiektywu nikon, uszkodzona przysłona obiektywu canon


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-01-19 16:04:13
Utworzono: poniedziałek, 13, styczeń 2020 17:31

Jeden z ważniejszych elementów każdego obiektywu jest przysłona lub przesłona ( jak komu lepiej ) umieszczona w obiektywie. Jej niezawodność pracy zapewnia mam idealne zdjęcia w każdych warunkach.

naprawa obiektywu nikon
Naprawa przysłony obiektywu nikon

Uszkodzić przysłonę obiektywie NIKKOR możemy bardzo łatwo, wystarczy podczas zmiany liczby przysłon lekko uderzyć obiektyw i to już może spowodować rozsypanie się przysłony w obiektywie SIGMA.

Naprawa uszkodzonego obiektywu canon jest dosyć skomplikowana ze względu, że w większości „luster” potrzeba zdemontować prawie wszystkie soczewki obiektywu, trzeba zachować wyjątkową czystość pomieszczenia serwisowego. Czas potrzebny do serwisowej wymiany przysłony w uszkodzonym obiektywie fotograficznym nikon bez stabilizacji to około 4 – 6 godzin przy demontażu całego obiektywu i złożeniu go z zachowaniem norm czystości, bezpieczeństwa i estetyki pracy zakładu serwisowego obiektywów Sony.

Następnym czynnikiem który wpływa na zużycie się przysłony jest zużycie listków przysłony obiektywu, które się z używają po przepracowaniu ( zrobieniu ) kilkunastu tysięcy zdjęć. Przysłona fotograficzna zaczyna się nie domykać, domyka się za każdym razem inaczej co jest bardzo niekorzystne przy robieniu animacji filmowej z wykorzystaniem aparatu cyfrowego lubi obiektywu z aparatu cyfrowego. Takie uszkodzenie obiektywu sigma powoduje „miganie” animacji, zdjęcia są albo lekko prześwietlona albo nie doświetlone co po złożeniu filmu widać. W takim przypadku profesjonaliści stosują przysłony ustawiane manualnie często spotykane w obiektywach NIKKOR. Chcesz mieć pewność, że Twój obiektyw fotograficzny zostanie naprawiony, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu aparatów fotograficznych. Nasz serwis cyfrowych lustrzanek prowadzi naprawy profesjonalnego sprzętu fotograficznego bo wiemy jak ważny jest czas naprawy obiektywu dla naszego Klienta.


naprawa obiektywu nikon wroclaw
Naprawa obiektywu nikon warszawa

Uważasz, że nasz serwis jest za daleko prowadzimy szybkie naprawy wysyłkowe. Współpracujemy z serwisami z Wielkiej Brytanii i Niemiec co nam daje duże wsparcie w części serwisowe. Serwis obiektywów fotograficznych Gliwice, naprawa obiektywów Gliwice, Zabrze, serwis obiektywów fotograficznych Katowice. Znajdujesz się z okolicy do 50 Km Bytom, Sosnowiec, Tychy, Opole, Chorzów, Katowice, Strzelce Opolskie, Częstochowa,  Ruda Śląska, Lubin, Gliwice, Zabrze, Rybnik zapraszamy osobiście ze swoim uszkodzonym obiektywem fotograficznym. Jeśli nie opłaca Ci się do nas jechać albo wolisz wysłać uszkodzony aparat fotograficzny CANON za pośrednictwem firm kurierskich / poczty polskiej to już dużo klientów nam zaufało Polski (Przemyśl, Wałbrzych, Zielona Góra, Gdańsk, Koszalin, Kalisz, Legnica ,Gdynia, Szczecin, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Płock,)Włocławek, Rzeszów, Giżycko, Lublin, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Olsztyn, Bielsko-Biała, Łódź, Tarnów, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Poznań, Warszawa, Kielce, Wrocław, Kraków, Łódź,
Nasza oferta jest skierowana na Twoje wymagania serwisowe.
Na usługę naprawy, montażu dajemy gwarancje !!