Naprawa aparatu canon 6d error 01


Data utworzenia
Data modyfikacji 2020-01-19 16:50:12
Utworzono: niedziela, 19, styczeń 2020 16:32
jak usunac blad error 20 canon
naprawa błędu error 20 canon eos 6d

Idąc za potrzebami klientów naszego serwisu nie patrzymy tylko na starsze aparaty które nie są już objęte gwarancją producenta ale na nasz serwis bierzemy aparat fotograficzny canon eos D6 w którym występuje błąd aparat canon error 01. Błąd najczęstszej niesie za sobą uszkodzenie obiektywu ale nie zawsze. Czasami jest problem od strony aparatu fotograficznego a najczęściej z komunikacją miedzy obiektywem a aparatem Canon. Serwisu dokonujemy na miejscu w Gliwicach ale także działamy wysyłkowo ze względu, że mało miejscowych serwisów radzi sobie ze sprawnym zdefiniowaniem błędu aparat canon błąd error 20.

błąd error 01 canon naprawa
naprawa błędu aparatu canon error 01

Ten błąd mówi nam o uszkodzeniu migawki która się albo wyrobiła albo uszkodzenie nastąpiło z czynnika zewnętrznego ( nieuwaga użytkownika, lub rozsypanie się nitów łączących listki migawki). Przy okazji wymiany migawki dokonujemy czyszczenia matrycy aparatu canon nie odpłatnie. Każda nasza usługa jest objęta gwarancją na części jakie są użyte do wymiany uszkodzonego elementu aparatu. Kolejnym dość istotnym i pojawiającym się błędem jest error 70 canon jest związany z zablokowaniem się lustra lub czujnika podniesinia się lustra naprawa aparatu canon 6d. Zapraszamy do skozystania z naszego serwisu użytkowników modeli pogwarancyjnych ze względu na to, że nie posiadamy autoryzacji żeby nie obciążać klienta kosztami, bo jak wiadomo nie od dziś, wszystkie koszty autoryzacji spadają na klienta pogwarancyjnego :)

Działamy wysyłkowo z różnych regionów naszego kraju error 80 canon 6d kraków, naprawa aparatu canon wrocław, błąd 01 canon naprawa.